Vlad – świetny artysta!

Vlad – świetny artysta! Kreatywny, inicjatywny i kompetentny w swojej dziedzinie. Intuicyjnie zrozumiał, jak najlepiej zbudować komunikację i współpracę nad projektem. Zna się na rzeczy na 5+. Szybko reaguje na korekty i poprawki. Jednym słowem, pracujcie z tym wykonawcą, nie wahajcie się! Kontynuujemy współpracę!
Irena
MASTERNATALI.COM

Wszystko super, pierwsza klasa!

Wielkie dzięki za pracę! Wszystko wyszło bardzo fajnie, prosił o logo z pomysłem i dostał to, czego chciał. 2 z trzech pomysłów podobały i nadal nie mogę się zdecydować, co w przyszłości korzystać z=) Polecam!

mazaxaka

Jest to najlepszy wykonawca

Jest to najlepszy wykonawca, którego tylko można znaleźć wszystko bardzo sprawnie i szybko, tylko pięć punktów! zawsze polecam!

iliafomichev

Dziękuję bardzo!

Dziękuję bardzo! Tatiana wykonała pracę w dwóch wersjach, choć został pobrany na żądanie tylko jeden) bardzo ładnie, taaak szybko i pracuje dniami i nocami, by klient był zadowolony) dziękuję jeszcze raz)

Valentain

Wielkie dzięki za pracę!

Wielkie dzięki za pracę! twój szkic logo stał się dla nas bodźcem pracować dalej nad naszym projektem)

Karolina17

Świetna robota , Profesjonalista!

Świetna robota , Profesjonalista!
Spełnione moje wielokrotne prośby sprawnie i na czas!

iSEO

Bardzo dziękuję za dobrą pracę

Bardzo dziękuję za dobrą pracę. Wszystko bardzo nam się podobało a co najważniejsze, że rozumiecie, że ja właśnie chcę. Wszystko szybko zrobione jak podano w ogłoszeniu.

Анастасия

Podobała mi się współpraca

Podobało mi się pracować z Tatianą, bo ona nadaje się bardzo twórczo. Świetnie wymyśla i rysuje. Tak że dziękuję bardzo!

sharxist

Świetna robota!

Świetna robota! Ja po prostu nie wierzę, że tak szybko można wymyślić aż kilka opcji. Prawdziwy talent! Dziękuję!

Наталия

Bardzo dziękuję dla Tatiany : )

Bardzo dziękuję dla Tatiany : ) bardzo fajne i dobrze rysuje i doskonale rozumie wszystkie komentarze. Wszystko naprawia szybko i sprawnie. Bardzo miła w kontaktach i cierpliwa do szkodliwych klientów : ) Dostałem na 100% to czego szukałem. Bardzo dziękuję za pracę!
Олександр

Świetna ilustracja!

Autor wykonał świetną ilustrację, wyraźnie przez TK. Byliśmy zawsze zadowoleni. Polecam.

Юлия

Dziękuję bardzo!

Dziękuję bardzo! Wszystko bardzo szybko i po sprawie. Wszystkim polecam!

Сергей

Świetna robota!

Świetna robota! Tatiana bardzo dziękuję! Będę korzystać w przyszłości. Wszystko odbywa się sprawnie, szybko, wszystkie moje życzenia brane pod uwagę.

Мира

Tatiana, dzięki!

Tatiana, dziękuję! Wszystko sprawnie i szybko! będę polecać cię swoim znajomym!

Наталия

Dziękuję za pracę!

Tatiana, dziękuję za pracę! Biorąc pod uwagę wszystkie życzenia, bardzo szybko, ładnie i profesjonalnie!

Ирина

Wielkie dzięki za pracę!

Wielkie dzięki za pracę! Wszystko w porządku! Logo wykonane bardzo szybko, sprawnie, stylowy. Projektant łatwo idzie na kontakt, miła w kontaktach, przyjazna. Tatiana wykonuje logo na podstawie waszych pragnień, kolorystyki i pomysłu. Zawsze radzę zwracać się właśnie do Tatiany!
Карина
Moon Cat Shop

Eleganckie podejście do pracy. . .

Eleganckie podejście do pracy. . . W pełnej mierze zadowoleni z proponowanych opcji. Bez żadnych zmian. Od razu trafila do pomysłu! Do tego zwracali się do ponad 10 sprzedawców i zlecenia wykonywane powierzchownie, standardowo, po prostu, a nawet głupie. U tego człowieka zupełnie inne myślenie i swój zapał! To super!
Евгения
Ałtajski centrum usług prawnych

Wielkie dzięki za pracę!

Wielkie dzięki za pracę! Logo okazał się świetny, spodobał się pracownikom naszej firmy praktycznie od razu. Termin wykonania jest po prostu nierealne szybki, od razu widać, że Tatiana jest mistrzem swojego rzemiosła! W sumie – polecam!

Aлександр