Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Twojej firmy. Zajmujemy się tworzeniem, projektowaniem i promocją stron internetowych. Pomagamy zrobić taką stronę, która będzie przynosić zyski. W procesie rozwoju śledzimy wszystkie trendy i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania.

TWORZENIE

Tworzenie firmowych stron internetowych
Tworzenie sklepu internetowego
Blogi
Portale rozrywkowe
Landing page
Wizytówki

POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie stron WWW (SEO)
Audyt użyteczności
Analiza konkurentów

PROJEKTOWANIE

Projektowanie stron
Opracowanie logo
Tworzenie identyfikacji wizualnej
Opracowanie reklamy zewnętrznej
Tworzenie znaku firmowego

By poznać cenę - wypełnij brief i wyślij go do nas

Gwarantujemy, że odpowiedź dostaniesz w ciągu 12 godzin

Dlaczego właśnie my?

Bierzesz udział w opracowywaniu
Pracując nad każdym projektem, chcemy żeby pomysły klienta okazały się rzeczywistością. Regularnie pokazujemy wyniki pracy żeby by można było szybko wprowadzić niezbędne zmiany.
Nie przepłacasz
Jesteśmy grupą ambitnych ludzi, którzy pracują dla zabawy. U nas nie ma biura lub dużego personelu który wymaga dodatkowych wydatków. Dzięki temu nasze ceny są bardzo lojalne.
Dożywotnia gwarancja
Strony które robimy nie mają tendencje do rozkładania. Ale w każdym razie, w każdej chwili możesz skontaktować się z nami, jeśli Masz jakiekolwiek problemy.
Maksimum uwagi dla każdego
Dla nas nie ważne dużą Masz firmę lub pracuję tylko jedna oboba – w każdym razie, dostaniesz maksimum naszej uwagi i zaangażowania.

Klienci często pytają

Co to jest domena?

Mówiąc prostym językiem nazwa domeny jest bezpośrednio nazwą strony internetowej w sieci. W przeciwieństwie do prostej nazwy onoawyjątkowa i drugiej takiej samej w internecie nie znajdziesz. Będzie ona wyświetlana w adresie URL strony internetowej i będzie po „@” w adresie e-mail. Zazwyczaj nazwa domeny jest wybierana na podstawie nazwy firmy. Do wyboru domeny należy podchodzić z najwyższą odpowiedzialnością, w razie potrzeby pomożemy wybrać najbardziej odpowiedni wariant, po czym zostanie on zarejestrowany i zamocowany za tobą. Przykład najbardziej popularnych stref: .com .com.ua .ua .pl .net .biz.

Co to jest hosting?

Hosting — usługa, która pozwala umieścić wszystkie dane twojej strony na serwerach. Dzięki temu twoja strona będzie zawsze dostępna w sieci dla gości. Sprzęt serwerowy — to specjalne komputery ze specjalnym zestawem parametrów technicznych, dzięki którym strona funkcjonuje i jest dostępna 24/7.

Ile kosztuje strona internetowa?

Cena strony internetowej może być bardzo różna, w zależności od złożoności funkcjonalności, dizajnu, układu elementów na stronie, integracji itp., Dlatego w celu ustalenia kosztów skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Co to jest SEO?

Na pewno słyszeliście o pozycjonowaniu strony. Nawet jeśli nie znacie takiego sformułowania, to dobrze wiecie, że istnieją wyszukiwarki (Yandex, Google, Bing i inne), które dają użytkownikom listy witryn w odpowiedzi na podane pytania (na przykład: „wynajem mieszkania”, „dostawa obiadów do biura” lub „hotele przedmieścia”). A jakieś strony wychodzą na pierwsze miejsca w wyszukiwarce, a inne to można znaleźć tylko przewijanie kilku stron.

To właśnie pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach (lub, jak to nazywa, search engine optimization witryny), i służy temu, aby Twoja strona wychodziła na najlepsze miejsca, czyli w TOP. Mówiąc bardziej naukowo, search engine optimization witryny (promocja w wyszukiwarkach strony internetowej, pozycjonowanie stron www, SEO – SearchEngineOptimization) – jest to kompleks działań w celu zwiększenia pozycji strony w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla z góry wybranych potrzeb.

Ile kosztuje SEO promocja?

Cena SEO zależy od liczby i złożoności wykonywanych prac co miesiąc, a także od aktualnych pozycji serwisu i jego konkurencji w swojej branży. Usługa w zakresie promocji wyłącznie indywidualna dla każdej strony, ale w każdym przypadku jest ona nastawiona na to, aby przynieść pożądany efekt, w postaci odwiedzających, przychodzących zgłoszeń telefonicznych, sprzedaży i zysków. Dlatego stosujemy indywidualne podejście do każdego, tak jak my skierowane na rozwiązanie zadania i zapewnienia sukcesu dla naszych klientów.

Jak długo trzeba czekać na gotową stronę?

Wszystko indywidualnie omawimy to z klientem, tak jak na terminy mogą mieć wpływ dużo czynników, a nawet te, które nie zależą od nas. Oczywiście, że czasami pracę trzeba wykonać w krótkim czasie – rozumiemy to i jesteśmy gotowi do współpracy, natomiast, poprzednio musimy omówić wszystkie warunki.

Nie wahaj się, wielkie rzeczy zaczynają się od podjęcia pierwszego kroku